АЦПО

Вже понад 40 000 осіб накопичують на пенсію разом з «ОТП Пенсія» Друк

Кількість людей, що мають рахунки у недержавному пенсійному фонді «ОТП Пенсія», перевищила 40 000 осіб. Тільки з початку 2018 року клієнтська база фонду зросла на 21% - до фонду приєдналося понад 7 000 нових учасників, що є найкращим показником із зростання клієнтської бази на всьому ринку пенсійного забезпечення.

Внески у недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» є добровільними – їх можуть здійснювати як фізичні особи за себе та своїх рідних, так і компанії на користь своїх працівників задля додаткової мотивації персоналу. З початку 2018 року до фонду надійшло майже 13 млн грн. За даний період, за рахунок цих внесків та інвестиційного доходу, загальні активи фонду зросли на 18%, досягнувши 128 млн грн. На сьогоднішній день фонд «ОТП Пенсія» входить у ТОП-3 найбільших за обсягом активів відкритих пенсійних фондів в Україні та посідає 5 місце за кількістю учасників серед таких фондів.

«Наша ціль – залучити якомога більше людей до самостійного пенсійного накопичення, переконати їх у тому, що треба брати на себе відповідальність за своє майбутнє. Зі свого боку, ми, як керуюча компанія, допомагаємо їм у цьому, прикладаючи усі зусилля для постійного та безпечного зростання їхніх заощаджень. Приємно, що на цьому шляху ми є лідерами в Україні за кількістю нових клієнтів», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Пенсійні внески від фізичних та юридичних осіб у фонд «ОТП Пенсія» інвестуються у надійні фінансові інструменти – державні облігації, банківські депозити – з метою їхнього примноження і захисту від інфляції. По досягненню пенсійного віку, фонд здійснює пенсійні виплати із накопичених коштів.

Дізнатися більше про недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія», а також укласти пенсійний контракт можна у відділеннях ОТП Банку по всій Україні. Додаткова інформація на сайті www.otppension.com.ua та за телефоном 044 492 34 69.