АЦПО

НПФ «Династія» від ICU став кращим пенсійним фондом України за версією міжнародного Corporate LiveWire Друк
Четвер, 02 липня 2020 08:49

LiveWire

Недержавний пенсійний фонд «Династія» інвестиційної групи ICU став переможцем премії Innovation&Excellence Awards 2020 авторитетного міжнародного фінансового видання Corporate LiveWire в номінації Кращий відритий пенсійний фонд.

Призери премії обиралися шляхом опитування понад 90 000 представників бізнесу та корпоративного сектору, журналістів та передплатників Corporate LiveWire. Переможці обиралися на основі таких факторів як сервіс, інновації, досвід, надійність та інші.

«Ми розвиваємо «Династію» як сучасний європейський пенсійний фонд. Попри наднадійну консервативну стратегію інвестування ми забезпечуємо одну з кращих дохідностей на українському ринку пенсійних фондів. Проте ми не зупиняємося лише на фінансових показниках. Ми активно діджиталізуємо свої послуги, маємо онлайн кабінет 24/7, співпрацюємо з Приват24, Портмоне та Монобанк, щоб клієнтам було зручно користуватись своїм пенсійним рахунком», - відзначив керуючий локальними активами ICU в Україні Григорій Овчаренко.

За підсумками 2019 року НПФ Династія став другим за дохідністю відкритим пенсійним фондом в Україні, принісши своїм вкладникам 19.04% річних, тоді як річний показник інфляції склав 4.1%. Дохідність фонду за останній рік (станом на 30 червня) складає 20,26%, що залишається одним з найкращих показників дохідності на ринку недержавних пенсійних фондів.

Відкритий пенсійний фонд «Династія» зареєстровано 1 червня 2006 року. Учасниками фонду наразі є понад 40 000 осіб. Вартість чистих активів «Династії» перевищує 89 млн грн. Фонд входить до складу фінансової групи ICU.