АЦПО

Інформація про Фонд Друк

НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД "ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД "ФРІФЛАЙТ" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Мета створення Фонду: провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь фізичних осіб (учасників), незалежно від місця та характеру їх роботи, для подальшого їх інвестування з отриманням доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.


Засновник Фонду: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПРОМІНВЕСТ"

Відомості про Фонд:

НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД "ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД "ФРІФЛАЙТ";

Код ЄДРПОУ: 34985916

Орган державної реєстрації: Виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради

Свідоцтво про державну реєстрацію: серія А00 номер 772115

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія та номер свідоцтва: ПФ №90, видане Держфінпослуг  12.03.2007р.

Місцезнаходження Ради Фонду: Україна 49127, м. Дніпро, вул. Гаванська, буд. 17-Б,офіс 2.

Вкладником Фонду на користь учасника Фонду може бути: роботодавець учасника Фонду, професійне об’єднання, членом якого є учасник Фонду, сам учасник Фонду, його діти, подружжя, батьки, діти подружжя, у тому числі усиновлені особи та усиновлювачі. Учасники Фонду одночасно можуть бути і вкладниками Фонду.


Обслуговування діяльності Фонду здійснюється із залученням таких професійних учасників фінансового ринку:

Управління пенсійними активами - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УПІ КАПІТАЛ".
Адміністрування Фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку".
 Зберігання активів Фонду - ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО".

Компанія з управління активами «УПІ КАПІТАЛ» орієнтована на створення та підтримку бездоганної репутації, надання висококваліфікованих послуг у сфері спільного інвестування. Їх інвестиційні стратегії і рішення забезпечують клієнтам і партнерам впевненість у їх фінансовому майбутньому. А наша чесність, відкритість і готовність ділитися знаннями формує інвестиційну культуру в Україні.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування. За результатами 2006 року Національним бізнес-рейтингом ТОВ "АЦПО" визнано лідером галузі в сфері недержавного пенсійного забезпечення.

ПАТ "Банк Кредит Дніпро" - універсальний банк, що надає повний комплекс фінансово-банківських послуг. Він був зареєстрований Національним банком України 7 липня 1993 р. і знаходився біля витоків формування банківської системи України. Відповідно до класифікації НБУ, Банк Кредит Дніпро входить до групи крупних банків.

 

<<  Серпня 2017  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031