АЦПО

Публічний контракт Друк

Непідприємницьке товариство "Відкритий пенсійний фонд"Соціальний стандарт", (Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія та номер свідоцтва: ПФ №11, видане Держфінпослуг 18.09.2007р.) керуючись законодавством України, публічно пропонує широкому та необмеженому колу фізичних осіб можливість отримання послуг з недержавного пенсійного забезпечення, для чого публікує Умови пенсійного контракту.

Документи, розміщені на цій сторінці - це публічна оферта, що містить умови і правила надання послуг, до якої приєднується клієнт-фізична особа, підписуючи заяву про приєднання.

Для подання "Заяви про приєднання" вам потрібно звернутися безпосередньо до Адміністратора (в головний офіс, філії, представництва, центри обслуговування).

Умови пенсійного контракту

Електронно-цифровий підпис умов пенсійного контракту

Пам`ятка з роз`ясненнями  основних положень пенсійного контракту

Пенсійна схема

Витяг з статуту

Заява про приєднання

Повідомлення про відкриття індивідуального пенсійного рахунку

ВАЖЛИВО!

Відкриття Вашого індивідуального пенсійного рахунку в системі персоніфікованого обліку недержавного пенсійного фонду здійснюється на підставі отриманої Адміністратором від Вас «заяви про приєднання». Підтвердженням відкриття такого рахунку є «Повідомлення про відкриття індивідуального пенсійного рахунку», яке друкується виключно з системи персоніфікованого обліку та надається Вам представником Адміністратора.

За відсутності підтвердження від Адміністратора про відкриття Вашого індивідуального пенсійного рахунку, сплачені пенсійні внески не можуть бути зараховані на Ваш рахунок і підлягають поверненню на транзитний рахунок банківської установи, з якої надійшов платіж.

 

 

 

Останні новини

Зміна зберігачя НТ ВПФ "Династія"
20/01/2022

18 січня 2022 року рада НТ ВПФ "Династія" прийняла рішення про припинення договору зі зберегачем фонду АТ "УКРСИББАНК". Та початку процедури заключення договору про обслуговування [ ... ]


Припинення проекту "Друга пенсія" в Приват24
20/01/2022

Шановні користувачі!
Повідомляємо Вам, що Правлінням АТ КБ «ПРИВАТБАНК» було прийняте рішення зосередитися виключно на банківських продуктах та згорнути проекти з [ ... ]


Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за грудень 2021 року
17/01/2022

Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за грудень 2021 року