АЦПО

Засновники фонду Друк

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІГА ПЕНСІЯ"

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІГА ПЕНСІЯ»,  входить до Групи Компаній «ЛІГА».
ЛІГА – це сімейний бізнес, який розвиває вже третє покоління родини Бондаренко. Історія ГК ЛІГА веде свій відлік з 1991 року. За плечима Групи – великий і успішний досвід створення та розвитку різноманітних інноваційних проектів та унікальних компаній, що ґрунтується на принципах відповідальності, надійності й урахування інтересів держави та суспільства.

Загалом до складу Групи входять компанії – лідери індустрій, які задають галузеві стандарти якості й удосконалюють взаємодію між бізнесом, державою та суспільством.

Понад чверть сторіччя ГК ЛІГА вносить суттєвий вклад у соціальний та економічний розвиток України. Сталий розвиток українського суспільства є невід’ємним аспектом стратегії ГК ЛІГА. Усе в  діяльності наших компаній базується на прагненні створювати додаткові цінності та блага.

 

Останні новини

Час отримати ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ
16/01/2020

Нагадуємо нашим вкладникам, що з настанням нового 2020 року, можна подати документи в органи Державної фіскальної служби, і отримати податкову знижку з пенсійних внесків [ ... ]


КНПФ "Поштовик" ліквідовано
16/01/2020

11.01.2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг прийняла рішення про виключення КНПФ "Поштовик" з реєстру фінансових [ ... ]


Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за грудень 2019 року
15/01/2020

Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за грудень 2019 року