АЦПО

Засновники фонду Друк

СП "Галка ЛТД"
galca_logo
Спільне Українсько-Англійське підприємство "Галка Лтд" є вітчизняним лідером у виробництвівисокоякісної кави в Україні та правонаступником Львівської Кооперативна фабрика домішок до кави "Суспільний промисл", заснованої в 1932 році. Це сучасне, потужне підприємство з новітнім виробничим обладнанням. Передові технології, зокрема, комп'ютерні, суворий контроль технологічних процесів, висока якість сировини, дозволяють випускати йому каву дуже високої якості. В асортименті "Галки" нині близько чотирьох десятків видів продукції, розрахованої на всі верстви, а також вікові групи населення. За ціною вона доступна усім українським споживачам.
Продукція СП "Галка Лтд." неодноразово відзначалася міжнародними нагородами за їх високу якість.

 

ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група"
wig_logo
Компанія, заснована в 1997 році, на сьогодні є однією з найпотужніших інвестиційних компаній Західного регіону України. В компанії працюють досвідчені фахівці, які забезпечують управління активами трьох венчурних та двох пенсійних фондів. Загальна вартість активів в управлінні компанії перевищує 62 млн. грн.

 

ТОВ "Брокерська контора "Сток-Трейдер"

strader_logo

З часу свого заснування в 2000 році Брокерська контора "Сток-Трейдер" є професійним учасником ринку цінних паперів - торгівцем цінними паперами, а з 2003 року почала надавати послуги ще й зберігача цінних паперів. Компанія визнана як постачальник високоякісних послуг на фондовому ринку України. За перше півріччя 2006 року обсяг укладених та виконаних компанією угод склав майже 20 млн. грн. В якості зберігача цінних паперів компанією обслуговується активів з обсягом біля 20 млн. грн.