АЦПО

Припинення проекту "Друга пенсія" в Приват24 Друк
Четвер, 20 січня 2022 08:49

Шановні користувачі!
Повідомляємо Вам, що Правлінням АТ КБ «ПРИВАТБАНК» було прийняте рішення зосередитися виключно на банківських продуктах та згорнути проекти з партнерами, що надають небанківські фінансові послуги. У зв'язку з цим проект "ДРУГА ПЕНСІЯ" та відповідний сервіс в додатку Приват24 закривається з 01.02.2022 р.
ПриватБанк надалі не забезпечуватиме укладання нових контрактів та не надаватиме консультацій щодо обслуговування діючих контрактів укладених з пенсійними фондами.
Звертаємо особливу увагу вкладників та учасників пенсійних фондів "ОТП Пенсія" та "Династія", що укладали контракти з цими фондами з використанням додатку Приват24:
1.    На статуси ваших контрактів закриття проекту "ДРУГА ПЕНСІЯ" жодним чином не впливає. Для отримання консультацій щодо з цього приводу Ви можете звертатися на гарячу лінію адміністратора ТОВ «АЦПО» – 0 800 600 012 (безкоштовно з усіх номерів в Україні) або пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .  
2.    Якщо Ви користувалися сервісом "ДРУГА ПЕНСІЯ" для перегляду стану ваших пенсійних рахунків, то цю послугу Ви можете безкоштовно отримати в додатку "Власний КАБІНЕТ" (https://portal.acpo.com.ua/ або "АЦПО Кабінет" в GooglePlay) в більш інформативному вигляді. Якщо у Вас не має доступу до Власного КАБІНЕТУ – звертайтесь на нашу гарячу лінію 0 800 600 012 (безкоштовно з усіх номерів в Україні) або пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
3.    Нажаль, через технологічні особливості, регулярні пенсійні внески, що були ініційовані через сервіс "ДРУГА ПЕНСІЯ" в додатку Приват24, також перестануть функціонувати з 01.02.2022 р. Для відновлення регулярної сплати пенсійних внесків Вам потрібно самостійно призначити регулярну сплату внесків через сервіс "Регулярні платежі" додатку Приват24 або через відповідний сервіс будь-якого іншого банку. За консультаціями щодо створення регулярних платежів в Приват24, Ви можете звернутися на гарячу лінію ПриватБанку – 3700.