АЦПО

Інформація про Фонд Друк

res rivneНепідприємницьке товариство «Відкритий недержавний пенсійний фонд «Резерв Рівненщини» (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Мета створення Фонду – залучення грошових коштів вкладників, збереження та забезпечення їх приросту шляхом інвестування в економіку України та отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Засновники Фонду: Асоціація консультаційних та експертних фірм України «Укрконсалтінг»

Непідприємницьке товариство «Відкритий недержавний пенсійний фонд «Резерв Рівненщини» зареєстрований як:
юридична особа в м. Київ  - 15.05.2006р.;
фінансова установа в Держфінпослуг - 28.12.2009р. 

Вкладники – будь-яка юридична або фізична особа.

Обслуговування діяльності Фонду здійснюється із залученням таких професійних учасників фінансового ринку:
Управління пенсійними активами - Приватне акціонерне товариство «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ  АКТИВАМИ «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ».

Адміністрування Фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку".

Зберігання активів Фонду – Акціонерне товариство «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК».

Компанія з управління активами «Національний резерв» - одна з найдосвідченіших українських компаній, що працюють у сфері операцій з цінними паперами. Компанія була створена в 1994 році, коли вітчизняний фондовий ринок ще тільки починав формуватися. КУА «Національний резерв» управляє активами 20-ти інвестиційних фондів (з них дев’ятнадцять – фонди приватних і корпоративних клієнтів та один ринковий) і 5-ти недержавних пенсійних фондів. За всю історію існування КУА ні один недержавний пенсійний фонд під її управлінням не був збитковим.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування. За результатами 2006 року Національним бізнес-рейтингом ТОВ "АЦПО" визнано лідером галузі в сфері недержавного пенсійного забезпечення.

 

Останні новини

Непідприємницьке товариство "Відкритий недержавний пенсійний фонд "Український пенсійний контракт" припиняє свою діяльність шляхом приєднання до Відкритого пенсійного фонду "Соціальна перспектива"
21/02/2024

Комісія з припинення повідомляє, що загальними зборами засновників ВІДКРИТОГО НЕДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ «УКРАЇНСЬКА ПЕНСІЙНА СПІЛКА» 14.02.2024 року прийнято рішення [ ... ]


Відкритий недержавний пенсійний фонд "Українська пенсійна спілка" припиняє свою діяльність шляхом приєднання до Відкритого пенсійного фонду "Соціальна перспектива"
21/02/2024

Комісія з припинення повідомляє, що загальними зборами засновників НЕПІДПРИЄМНИЦЬКОГО ТОВАРИСТВА «ВІДКРИТИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКИЙ ПЕНСІЙНИЙ КОНТРАКТ» [ ... ]


Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за січень 2024 року
16/02/2024

Результати діяльності НТ ВПФ "Соціальний Стандарт" за січень 2024 року